Pralniomaty Hi’Shine. Pranie w 7 sekund.

PO PRACY

Opublikowano przez:

Pralniomaty Hi’Shine to innowacja w świecie prania oraz wielka wygoda dla zapracowanych.

Usługa pralniomatów Hi’Shine wzoruje się na zasadach, które znamy z tzw. paczkomatów z tą różnicą, że w tych urządzeniach nadajemy swoje brudne ubrania i już na drugi dzień odbieramy czyste, pachnące i uprasowane. Pralniomaty Hi’Shine to innowacyjne, interaktywne urządzenia, usługa pralnicza realizowana jest w pralniach chemicznych 5àSec. Pralniomaty zadebiutowały na polskim rynku niecałe 2 lata temu. Jest to jedyna taka usługa w Polsce, największa tego typu sieć w Europie i wyjątkowe rozwiązanie na skalę światową. Sieć Pralniomatów to obecnie 154 urządzenia w Warszawie i Krakowie, zlokalizowane na osiedlach mieszkaniowych, w pobliżu centrów handlowych, biurowców i stacji benzynowych.

Usługa ta dostępna jest  o każdej porze 24/7.  Wystarczy wybrać dowolny pralniomat np. w pobliżu pracy czy domu, nadać pranie dosłownie w 7 sekund i cieszyć się wolnym czasem.

Bez względu na porę roku, ilość i rodzaj ubrań, które oddajesz do prania, już następnego dnia wszystkie będą czyste i gotowe do odebrania. Podczas składania zamówienie weryfikowana jest ilość prania dlatego nie ma obawy, że zabraknie miejsca w skrytce – zostanie nam przydzielona taka ilość skrytek abyśmy bez problemu umieścili w nich swoje rzeczy.

 pralnimaty_logo
Jak działają pralniomaty Hi’Shine?

1. Nadajemy pranie na www.hishine.pl lub bezpośrednio w Pralniomacie Hi’Shine, tak, jak jest najwygodniej.  Wpisujemy kod nadania, który otrzymamy  SMS-em lub email-em.Wkładamy pranie do skrytki po zaznaczeniu jakie rzeczy oddajemy. Płatności dokonujemy przy odbiorze swoich ubrań.

2. Kurier odbiera pranie z Pralniomatu, nasze pranie otrzymuje etykietę z unikalnym kodem i zostaje dostarczony do pralni.
3. Weryfikacja prania. Hi’Shine sprawdza, czy zamówienie jest zgodne z zawartością worka. Otrzymujemy e-mail z potwierdzeniem zamówienia oraz kwotą należną za pranie.
4. Pranie Hi’Shine najnowszą technologią oraz najwyższej jakości środkami piorącymi i chroniącymi naszą odzież.
5. Dostawa do  Pralniomatu Hi’Shine tego Pralniomatu Hi’Shine, w którym je nadałeś.
6. Odbiór czystego  i wyprasowanego prania już następnego dnia od nadania.
20161116_235553
Warto pomyśleć o skorzystaniu z usługi pralniomatów  zwłaszcza teraz przed sezonem zimowym. Nasze kurtki i płaszcze potrzebują odświeżenia.
Mamy wyjątkową ofertę dla Was, to super okazja do przetestowania usługi Hi’Shine i zaprzyjaźnienia się z nią na dłużej. Posiadamy vouchery o wartości 15 zł, które rozlosujemy spośród osób, które zalajkują naszą stronę oraz udostępnią post publicznie. Zachęcamy również do dzielenia się Waszymi opiniami na temat pralniomatów Hi’Shine.