O STRONIE

IS__F4A8681 (1)_v2

Cześć, witamy Cię na naszym blogu KORPOSFERA!

Na zdjęciu po lewej stronie to Sylwia, obok - Doris. Znamy się juz od ponad 15 lat a poznałyśmy się oczywiście w korporacji. Teraz pracujemy w innych firmach, ale przyjaźń przetrwała, wbrew obiegowej opinii, iż w korpo jest tylko rywalizacja. Wspólnie postanowiłysmy storzyć w sieci miejsce, które skupi korporacyjne tematy oraz pozwoli nam sprzedać swoje spostrzeżenia i pomysły dotyczące pracy, rozwoju, korpo problemów oraz stylu życia. Każda z nas jest trochę inna dzięki czemu mamy nadzieję blog jest barwniejszy, choć co bezsprzecznie nas łączy to poczucie humoru. Którego i Wam życzymy w tym zwariowanym, pędzącym świecie.

Aby Wam trochę nas przybliżyć,  kilka słów więcej  każda z nas postnowiła skreślić indywidualnie:

_F4A8773

Doris

Dorota, znana powszechnie jako Doris: "Od lat związana jestem z korporacjami z branży finansowej i inwestycyjnej. W pracy moje mocne strony to konsekwencja i zdecydowanie, po pracy wybieram luz. Mam bzika na punkcie podróży, lubie poznawać innych ludzi, inne kultury, zwyczaje. Moje wymarzone miejsce na emeryturę to Karaiby i wiem, że to marzenie obróci sie kiedyś w rzeczywistość"

Sylwia, znana nielicznym jako Sylwiątko: "Sto lat pracuję w księgowości. Zawodowo jestem

Sylwia

Sylwia

samodzielną, odpowiedzialną i kreatywną osobą.  (Nie mylić z kreatywną ksiegowością ;-). W wolnym czasie, oprócz spędzania go na Korposferze, pochłaniam książki i filmy o Paryżu, francuskich artystach i innych osobistościach, aby potem podzielić się tym z innymi na www.opolnocywparyzu.pl. Lubię rysować, malować i inne takie artystyczne sprawy. Marzę aby kiedyś móc poświęcać temu więcej czasu. "

Co do reszty - zapraszamy do wpisów. Tam poznamy się lepiej!

 

Zachęcamy do komentowania wpisów, czekamy też na Wasze „listy”! Jeśli ktoś ma ochotę opowiedzieć swoją historię związaną z korporacją, podzielić się przemyśleniami, zwierzyć, przestrzec, zachęcić, opisać jak zerwał z pracą w takim miejscu, czy też praca z nim zerwała,  czy ryzykował, na jakie napotkał trudności, jak zmieniło się jego życie niech prześle swoją opowieść na poniższy adres a zostanie opublikowana. W zależności od życzenia anonimowo lub nie.

 kontakt@korposfera.pl

 

Uwaga! Publikowane artykuły czy komentarze nie mogą naruszać prywatności osób trzecich, zawierać obraźliwych haseł czy odbiegać od tematu dyskusji. Zastrzegamy sobie prawo do moderowania wpisów, które według naszej oceny nie respektują tych zasad.