Nieszablonowa wigilia firmowa we Wrocławiu. Jak ją zorganizować?

warto wiedzieć

Opublikowano przez:

Wigilia firmowa nie musi być uroczystością zorganizowaną wyłącznie z poczucia obowiązku wobec pracowników czy chęci pozostania wiernym tradycji. Ciekawie zaplanowana zaskoczy podwładnych, zintegruje ich i zbuduje pozytywne relacje między nimi na cały przyszły rok. Oto kilka pomysłów, jak w nieszablonowy sposób przygotować wigilię firmową we Wrocławiu.

Dla szefa, który na co dzień musi wymagać od swoich pracowników kreatywności w realizacji projektów, spotkanie wigilijne jest świetną okazją do tego, aby samemu wykazać się pomysłowością, jaka zrobi wrażenie na podwładnych. Wystarczy zamiast na tradycyjną i, nie ma co ukrywać, często nudną kolację zasiadaną, zaprosić pracowników na nietypową wigilię firmową we Wrocławiu.

Wigilia firmowa we Wrocławiu z pokazem mody

Przy czym to wcale nie oznacza, że trzeba całkowicie odejść od spotkania przy wigilijnym stole w restauracji. Ta forma raczej nie straci na popularności, choć okaże się znacznie ciekawsza, jeśli zostanie odarta z oficjalnego, konwencjonalnego charakteru. W tym celu można poprosić pracowników, aby zrezygnowali z garniturów oraz eleganckich sukienek i zamiast nich założyli ciepłe swetry, koszulki lub skarpetki z motywem świątecznym, a na głowy mikołajowe czapki. Stylizacja niech pozostanie ich własną inwencją, jednak im bardziej nietuzinkowo, tym zabawniej. Będzie można się o tym przekonać podczas firmowego, świątecznego pokazu mody zorganizowanego po kolacji na sali bankietowej we Wrocławiu.

Niekonwencjonalnie na sali bankietowej we Wrocławiu

Kolację zasiadaną można niebanalnie urozmaicić na wiele innych sposobów, wprowadzając na przykład element humoru pomieszanego z nostalgią za magią Bożego Narodzenia z okresu dzieciństwa. Ten nastrój bez wątpienia przywoła wizyta świętego Mikołaja, który rozda pracownikom drobne upominki, stanie z nimi do wspólnego zdjęcia i zaśpiewa kolędy. Ciekawą atrakcją okaże się także pokaz filmów świątecznych – repertuar można poddać wcześniej pod głosowanie lub postawić na projekcję kultowej serii o “Kevinie”. Do realizacji tego projektu będzie potrzebne zaplecze konferencyjne lub duża, elegancka sala bankietowa we Wrocławiu wyposażona w rzutnik. Nowoczesną przestrzenią do organizacji tego typu wydarzeń dysponuje hotel blisko Rynku wrocławskiego Q Hotel Plus Wrocław. Profesjonalny zespół pomaga tam w przygotowaniu zarówno świątecznego spotkania w kameralnym gronie, jak i dużej wigilii firmowej we Wrocławiu, a szef kuchni hotelowej restauracji Questa serwuje na wigilijny stół wysokiej jakości potrawy inspirowane rodzimą i europejską tradycją kulinarną.

Świąteczne atrakcje na wrocławskim Rynku

Wybór hotelu blisko Rynku wrocławskiego na firmowe spotkanie wigilijne ma jeszcze jedną zaletę – po zakończeniu wydarzenia można się udać na pobliski jarmark bożonarodzeniowy uznawany za jeden z najpiękniejszych w Polsce. Tam emocjonującym dopełnieniem nietypowej wigilii firmowej we Wrocławiu okaże się próba przejścia przez Zimowy Labirynt z krętymi, szklanymi korytarzami. Atrakcja od kilku lat gości na świątecznym jarmarku, dostarczając frajdy osobom w różnym wieku.

Pomysły na pracownicze spotkanie świąteczne można by wymieniać jeszcze długo, bo ograniczeniem dla nich jest tylko wyobraźnia. Warto puścić jej wodze i zorganizować wigilię firmową we Wrocławiu, która dostarczy mnóstwo pozytywnych wrażeń, pogłębi relacje między pracownikami i pozostawi miłe wspomnienia na długo.

 

Artykuł partnera