Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe – program wspierający działanie biur rachunkowych

warto wiedzieć

Opublikowano przez:

Prowadzenie biura rachunkowego bez specjalistycznego oprogramowania jest dzisiaj niemalże niespotykane. Praktycznie każde biuro korzysta z zaawansowanych programów dedykowanych do obsługi księgowej. Jednym z nich jest Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe, które zostało stworzone z myślą o tym, aby usprawnić pracę księgowych oraz doradców podatkowych.

Za pomocą odpowiedniego oprogramowania biura rachunkowe mogą łatwo prowadzić sprawy księgowe dla swoich klientów. Dostęp do specjalistycznych narzędzi pozwala wtedy na realizację niezbędnych czynności szybko, sprawnie, z niskimi ryzykiem pojawienia się błędów, a także tak, aby podnieść jakość obsługi.

Program Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe

Dobór odpowiedniego oprogramowania dla biura rachunkowego jest bardzo ważny, dlatego też należy zapoznać się z różnymi propozycjami dostępnymi na rynku, by dopiero potem wybrać program, który rzeczywiście będzie usprawniał prace księgową. Jednym z najpopularniejszych programów dedykowanych dla biur księgowych jest Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe, który stanowi moduł szerszego systemu Comarch ERP Optima włączającego szereg różnych narzędzi przeznaczonych do zarządzania firmą. Oprogramowanie Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe pozwala na korzystanie z szeregu funkcjonalności, które przydają się w codziennej pracy biura rachunkowego.

Funkcjonalności programu Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe:

  • tworzenie indywidualnych atrybutów i cech dla konkretnych klientów

  • wykonywanie operacji seryjnych, na przykład przygotowywanie deklaracji seryjnie

  • kontrola etapów prac związanych z klientami

  • rejestracja czasu pracy dla konkretnych klientów

  • przygotowywanie raportów

  • integracja z obiegiem dokumentów

  • możliwość wysyłania i odbierania poczty z różnych kont

  • przygotowywanie kopii bezpieczeństwa

Dlaczego warto zdecydować się na oprogramowanie Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe

Program Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe oferuje swoim użytkownikom dostęp do szerokiej gamy narzędzi, które pozwalają na jeszcze prostsze prowadzenie spraw księgowych. Dane w programie są na bieżąco synchronizowane, dlatego też księgowy może posiadać stały dostęp do najważniejszych informacji w czasie rzeczywistym i prowadzić na ich podstawie czynności księgowe. Funkcja seryjnego prowadzenia czynności pomaga w oszczędzeniu czasu, a funkcje kontrolne i raportowe pomagają pozyskaniu wartościowych informacji. Wobec tego wdrożenie oprogramowania Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe może być korzystnym wyborem dla każdego biura rachunkowego.

Artykuł partnera