Założenie sklepu internetowego nie musi być trudne!

warto wiedzieć

Opublikowano przez:

Marzysz o tym, aby mieć własny sklep on-line jako główne albo dodatkowe źródło dochodu? Jego założenie wcale nie musi być trudne! Dzisiaj w sklepach internetowych kupujemy coraz częściej. Możemy znaleźć w nich niemalże wszystko – od orientalnych przypraw, poprzez eleganckie buty, a skończywszy na ciekawych książkach. Sklep internetowy to dla wielu sprawdzony sposób na tanie, szybkie i wygodne kupowanie bez potrzeby wychodzenia z domu. To także dobry pomysł na biznes po pracy dający atrakcyjne dochody.

Jak założyć sklep on-line?

Oprócz kwestii formalnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, konieczne jest także założenie sklepu on-line pod kątem technicznym. Na szczęście, sklep internetowy wcale nie jest tak trudny w otwarciu i prowadzeniu. Do dyspozycji mamy specjalne platformy e-commerce, które oferują wszystko, co niezbędne, aby handel w sieci jako to główne i dodatkowe źródło dochodu był jeszcze prostszy.

Oprogramowanie przeznaczone do założenia i prowadzenia sklepu on-line dostarcza Sky-shop. To nowoczesna platforma sklepów internetowych udostępniająca przeszło 1200 różnych funkcji, a przy tym wyróżniająca się prostą i intuicyjną obsługą. To idealny wybór dla osób chcących traktować e-commerce jako biznes po pracy.

Sky-shop oferuje takie rozwiązania jak:

  • bezpieczny hosting dla sklepów on-line
  • obsługa konta e-mailowego
  • dostęp do usług graficznych i edycji wyglądu sklepu
  • integracja z hurtowniami posiadającymi miliony produktów
  • dwukierunkowa integracja z Allegro
  • optymalizacja sklepu pod kątem SEO/SEM
  • integracja z kurierami, paczkomatami i systemami płatności
  • możliwość zarządzania wieloma sklepami w jednym miejscu
  • sprzedaż w wielu krajach dzięki obsłudze wielojęzycznej i różnym walutom
  • kompleksowa obsługa klienta – bezpłatne wsparcie techniczne dla właścicieli sklepów internetowych

Zacznij handlować on-line bez przeszkód!

Zatem sklep internetowy prowadzony przez Sky-shop jest jeszcze prostszy w obsłudze i od jego właściciela nie wymaga się wtedy posiadania specjalistycznej wiedzy. To kapitalny wybór wtedy, gdy handel on-line ma być traktowany jako dodatkowe źródło dochodu jako biznes po pracy, a także w późniejszym okresie jako główny zarobek.

Korzystne cenowo rozwiązania oferowane przez https://sky-shop.pl/ pozwalają również na uniknięcie wysokich wydatków związanych z założeniem własnego sklepu internetowego i jego prowadzeniem. Dzięki temu może on przynosić jeszcze więcej zysków jako dodatkowe źródło dochodu dla swojego właściciela.

Sklep internetowy to również świetny biznes z małym wkładem początkowym o czym więcej przeczytasz na: http://blog.sky-shop.pl/pomysl-na-biznes-z-malym-wkladem-poczatkowym/.

Artykuł sponsorowany