Pol Korpo S.A.

pol-korpo S.A.

Opublikowano przez:

Poznaj i zaprzyjaźnij się pracownikami firmy POL-KOPRO S.A. To duża firma, wszystkich się nie da przedstawić. Wybraliśmy więc drużynę reprezentantów, których będziemy czasem podglądać.

Najpierw przedstawiciele korpo teamu:Notatka031015_5(1)

Roman - lat 37, pracownik controllingu. Sumienny, pracowity i obowiązkowy. Dwójka dzieci 7 i 3 lata. Zazdrosna żona. Popala za namową Zenona.

Zenon - analityk, pracuje w zespole raportów. Stary kawaler lat 45. Nałogowy palacz, dużo je. Dodatkowo nierób i flejtuch.

Notatka031015_6(1)Krystyna - księgowa. Wie wszystko na co się w firmie wydaje pieniądze, kogo zwolnili, gdzie robi lifting asystentka prezesa i jakim samochodem jeździ ochrona. Mąż, syn.

Reprezentanci korpo managementu to:

Barbara - szefowa, dyrektor zarządzająca. Zawsze spięta, pod presją, zdenerwowana. Korporacyjnie poprawna. Samotna. Prywatnie właścicielka 2 kotów.

Waldemar - Prezes. W zależności od sytuacji dystyngowany przywódca bądź sprośny żartowniś. Raz stanowczy, zdecydowany i wymagający - innym razem załamany i pełen niemocy. Nieodgadniony i nieobliczalny. Czyli budzący respekt.