Długie weekendy w 2017

Zwykle z początkiem roku zaczynamy planować urlopy.W 2017 roku mamy 6 długich weekendów, część z nich wymaga pokombinowania i wzięcia dodatkowego dnia urlopu. Najbliższy dłuższy weekend wypada za kilka dni – 6 stycznia. Będziemy mieć 3 dniowy weekend – to super czas na dojście do siebie po zabawie     sylwestrowej     oraz męczącym tygodniu  z nawałem pracy związanej z końcem roku. Większość z nas ma za sobą lub jest w trakcie sporządzania raportów i wszelakich sprawozdań za 2016. Ten weekend to dobra okazja do odpoczynku i zaplanowania innych atrakcyjnych dłuższych weekendów w 2017. Poniżej lista  weekendów ze wskazaniem czy należy się wspomóc dodatkowym dniem urlopu czy też nie.

Takie wolne to okazja do zwiedzenia fajnych miejsc w Polsce i poza nią. Wiele fajnych ofert maja linie lotnicze Ryanair, które uruchomiły dużo ciekawych połączeń. Bilety można nabyć nawet w cenie 7 pln w jedną stronę. Zachęcamy do planowania odpoczynku.

 

6 – 8 stycznia (piątek, sobota, niedziela)

3 dni wolnego dzięki świętu Trzech Króli, które wypada w piątek 6 stycznia.

 

15 – 17 kwietnia (sobota,niedziela, poniedziałek)

3 dni wolnego dzięki świętom Wielkanocnym

 

29 kwietnia – 3 maja (sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa)

5 dni wolnego, jednak w tym przypadku należy wziąć jeden dodatkowy dzień urlopu (wtorek). Ten długi weekend zawdzięczamy świętom 1 i 3 maja.

 

15 – 18 czerwca (czwartek, piątek, sobota, niedziela)

4 dni wolnego, w tym przypadku też nie obejdzie się bez wzięcia jednego dnia (piątek), którym przedłużymy sobie weekend z „Bożym Ciałem”(czwartek) w tle.

 

12 – 15 sierpnia (sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek)

4 dni wolnego z opcją wzięcia wolnego poniedziałku, aby przedłużyć sierpniowy weekend związany ze Świętem Wojska Polskiego oraz  Wniebowzięciem Najświętszej Maryi Panny  – 15 sierpnia.

 

23 – 26 grudnia(sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek)

4 dni wolnego z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Doris