Dekolt w pracy. Jak dobrać odpowiedni biustonosz?

WIZERUNEKWYGLĄD

Opublikowano przez:

Coraz więcej kobiet pojawia się w biurach w sukienkach i bluzkach z dużym dekoltem. O ile zachowa się umiar nie ma w tym nic złego. Kobiety nie są głupie, znają siłę swego biustu i potrafią to wykorzystać. Nie zawsze rozmiar ma znaczenie. W większości przypadków chodzi po prostu o ładny wygląd, który jest nie bez znaczenia w codziennej współpracy w firmie jak i przy kontaktach z klientami, zwłaszcza przy zawieraniu umów. Oprócz fachowej wiedzy czy umiejętności liczy się tzw. „pierwsze wrażenie” Czasem nieumiejętne dobranie bielizny do garderoby psuje ogólny wizualny efekt. Na co szczególnie należy zwrócić uwagę przy doborze bielizny do odpowiedniego ubioru - zapytaliśmy naszego eksperta Annę Zawadę:

"Szukając dla siebie właściwego biustonosza, najlepiej skorzystać z wiedzy i doświadczenia eksperta, który nam doskonale w tej

Model supersmooth - bestseller marki Gossard w kolorze blush

Model supersmooth - bestseller marki Gossard w kolorze blush

kwestii doradzi. Dopasuje odpowiedni model w zależności od rozmiaru, kondycji biustu i indywidualnych preferencji klientki. Nieprawidłowo dobrana bielizna zepsuje każdą, nawet najlepszą stylizację. Pracując w korporacjach, czy też w urzędach zmuszone jesteśmy dostosować się do panującego tam dress code. Często zakładamy białe koszule, które stanowią podstawowy element "mody biurowej". Zalecam wówczas, idealny pod tego rodzaju garderobę, biustonosz cielisty. Skomponuje się on z kolorem naszej skóry i będzie praktycznie niewidoczny pod ubraniem. Biustonosz tzw. "Nude" lub nazwany bardziej potocznie cielakiem, pozwoli nam się czuć bardziej komfortowo i niezobowiązująco,  oczywiście nie bez znaczenia jest odpowiedni fason. Do bluzek  i sukienek w łódkę i tych na bardzo cienkich ramiączkach  idealnie pasują biustonosze bez ramiączek. Fenomenalny model to najlepszy strapless na świecie Wonderbra.

13553431_1959955167564294_1505240482_n

Strapless - bestseller z kolekcji Wonderbra

Do sukienek i bluzek z głębokim dekoltem bardzo dobrze komponuje się model typu plunge.

Producenci oferują szeroki wybór bielizny, jest w czym wybierać, jednak najważniejsze jest to aby wybrać taki model, w którym czujemy się swobodnie i wygodnie. Nie zawsze należy podążać za modą dlatego ważne, aby zasięgnąć profesjonalnej porady.

Pamiętajmy iż prawidłowo dobrany biustonosz nie tylko podkreśli rozmiar i kształt biustu, ale pomoże nam czuć się pewniej oraz wyglądać szczuplej gdyż odpowiednio dobrana bielizna kształtuje naszą całą sylwetkę.

ANNAZAWADAZapraszam do zadawania pytań oraz odwiedzin w moim butiku Boutique Bielizny przy ulicy Niepodległości 153/155."

                                                              Anna Zawada

 

 

LOGO ANNA ZAWADA3