Darmowa konsultacja w zakresie wizerunku

WIZERUNEK

Opublikowano przez:

Dzięki współpracy Korposfera z "Twoja sesja" macie nietuzinkową możliwość skorzystania z darmowej konsultacji wartej nawet 200 PLN. "Twoja sesja" to zespół dwóch wzajemnie dopełniających się  kobiet, które potrafią zdziałać cuda - fotografka Tatiana Pałucka oraz stylistka, beauty coach Katarzyna Gruk. Obie z dużym doświadczeniem w swoich branżach, talentem oraz sercem do tego co robią.

To niebywała okazja aby odmienić coś w swoim życiu - a przynajmniej zrobić pierwszy krok. Jakie są więc Twoje potrzeby?:

  1. METMORFOZA - konsultacja głównie dla kobiet, cała godzina poświęcona indywidualnej rozmowie. Wybierz jedno zagadnienie, na temat którego chciałabyś uzyskać poradę:

-kolorystyka,

-makijaż,

-dobór fryzury i koloru włosów

-analiza sylwetki

-mapa Twojego stylu

     2. WIZERUNEK BIZNESOWY - godzinna konsultacja w zakresie analizy Twojego wizerunku biznesowego.

Prowadzisz stronę internetową? Masz coś do powiedzenia w sieci? Rozwijasz biznes?  Pragniesz zaprezentować się profesjonalnie w CV?

Pokaż swoje zdjęcia, Tatiana i Kasia pomogą Ci ustalić czy prezentują komunikat zgodny z Twoją osobą lub misją firmy. Doradzą w zakresie dress code oraz makijażu biznesowego.

 

12621953_1025770930813575_3303848545361931872_o
Wyślij mail na: info@twojasesja.com, w tytule wpisując “konsultacja-korposfera”.

Podaj do siebie numer kontaktowy, imię i nazwisko.

"Twoja sesja" skontaktuje się z Tobą w celu umówienia dogodnego terminu.

 

Zapraszamy też do wpisu, w którym możecie podejrzeć kompleksowe efekty pracy "Twoja sesja" na naszych "żywych organizmach" TUTAJ.

 

Katarzyna Gruk - założycielka Akademii Szczęśliwych Kobiet

10869571_1006281609399597_1050973324836396553_oCharakteryzatorka, wizażystka Guerlain i Givenchy, trener i Beauty coach,  absolwentka min. Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji,  Akademii Trenerów Marshall Polska, SHADESS OFF BEAUTY London. Przez wiele lat pracowała jako charakteryzator i wizażysta w TV Polsat, Polsat NEWS, TVP, TVN. Wykładowca wizażu i stylizacji w szkole kosmetycznej i fryzjerskiej ZDZ Podwale.  Właścicielka firmy szkoleniowej Akademia Makijażu, która zrealizowała szereg szkoleń z kreacji wizerunku i wizażu min. dla PZU SA, BRISTOL – MYERS SQUIBB, BONDUELL, SPARTA, TUiR  WARTA, GENERAL MOTORS, ALCON, CEMBRIT, KAPSH, AXEL SPRINGER, BP, ASTRA ZENECA,  HILTI, RAIFFEISEN BANK i wielu innych. Wolontariusz fundacji „ Piękniejsze życie”, gdzie regularnie prowadzi warsztaty makijażu dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego. www.akademiaszcesliwychkobiet.pl

 Tatiana Pałucka – fotograf

Tatiana Pałucka - fotografka

Ukończyła Europejską Akademię Fotografii. Na początku swojej zawodowej drogi praktykowała w domu produkcyjnym „Vidoq”. Współpracuję z takim agencjami modelek, jak: ECManagement, Free Models czy  Hook Models. Jej zdjęcia znalazły się na okładkach płyt zespołu Plazmatikon oraz Małgorzaty Markiewicz. Były także prezentowane w ramach wystawy „Alchemia Tańca” oraz publikowane w Modo i Confashion Magazine.

W fotografii biznesowej i modowej jej główne motto to pokazać charakter i markę firmy lub produktu. Żeby osiągnąć ten cel, każdą sesję zaczyna od pytania: Co chcecie powiedzieć o swojej firmie swoim Klientom i kim jest Wasz Klient? W fotografii portretowej natomiast cenię sobie moment szczególnej intymności i “zakochania” w kimś, kogo fotografuje. www.tatianapalucka.pl